KRAS is een jong bureau, maar beschikt over een uitgebreide ervaring in private opdrachten en overheidsopdrachten op diverse schaalniveaus, van masterplan tot en met uitvoering. KRAS bestaat momenteel uit 12 architecten en ir-architecten, die sterk op elkaar  ingespeeld zijn en polyvalent inzetbaar zijn.


Wil jij ook deel uitmaken van het KRAS-team? Stuur je motivatie en CV naar: info@krasarchitecten.be 

Lieven Louwyck - vennoot

lieven@krasarchitecten.be

Dieter De Clercq - vennoot

dieter@krasarchitecten.be

Tine Broos - vennoot

tine@krasarchitecten.be

Femke Timbermont - vennoot

femke@krasarchitecten.be

Bart Willemijns - partner

bart@krasarchitecten.be

Simon Van Audenhove 

simon@krasarchitecten.be

Robin Thienpont 

robin@krasarchitecten.be

Eva Meirsschaut

eva@krasarchitecten.be

Jinse Van Snick

jinse@krasarchitecten.be

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Flickr Clean
  • Instagram Clean