Strijp%20S%20groepsfoto_lr_edited.jpg

KRAS is een jong bureau, maar beschikt over een uitgebreide ervaring in private opdrachten en overheidsopdrachten op diverse schaalniveaus, van masterplan tot en met uitvoering. KRAS bestaat momenteel uit 12 architecten en ir-architecten, die sterk op elkaar  ingespeeld zijn en polyvalent inzetbaar zijn.


 

VACATURES!

Wil jij ook deel uitmaken van het KRAS-team? Wij zijn dringend op zoek naar 2 voltijdse medewerkers (stagiair of stage voorbij).

Stuur je motivatie, portfolio en CV naar: info@krasarchitecten.be 

Lieven Louwyck - vennoot

lieven@krasarchitecten.be

Dieter_zwartwit+kleur.jpg

Dieter De Clercq - vennoot

dieter@krasarchitecten.be

tine versie zwwit-1.jpg

Tine Broos - vennoot

tine@krasarchitecten.be

Femke_zwartwit+kleur.jpg

Femke Timbermont - vennoot

femke@krasarchitecten.be

Bart_zwartwit+kleur.jpg

Bart Willemijns - partner

bart@krasarchitecten.be

Simon Van Audenhove 

simon@krasarchitecten.be

Robin_zwartwit+kleur.jpg

Robin Thienpont 

robin@krasarchitecten.be

Eva_zwartwit+kleur.jpg

Eva Meirsschaut

eva@krasarchitecten.be

Jinse.jpg

Jinse Van Snick

jinse@krasarchitecten.be